xxselinkaxx.blog.cz

Aáááááááááááááá.........to ne!!

12. ledna 2010 v 17:00 | Selinka
To snad neeeee.....Hannah Montana končí...!!!!(néééééééééééééé...)
Včera sem to čtla v blesku a byla sem v šokuuuu.....
šak divej :
Šok pro fanoušky: Hannah Montana končí!


Včera 10:32Nejoblíbenější dětská hvězda poslední doby to balí! Americká zpěvačka a herečka Miley Cyrus (17) se loučí se svou úlohou v televizním seriálu Hannah Montana.
Natočením čtvrté řady seriálu Hannah Montana se herečka Miley rozloučí se svými fanoušky. Díky seriálu se stala miláčkem celé Ameriky!
V seriálu hraje Miley od roku 2006 děvče, které je přes den obyčejnou teenagerkou Miley Stewart a přes noc se z ní stává popová zpěvačka Hannah Montana. Čtvrtou řadou seriálu se osud mladé hvězdy uzavře.
"V této branži člověk nikdy neví, ale po dokončení této série to chceme zabalit," zklamal milióny fanoušků výkonný ředitel Disney kanálu. Miley se chce věnovat serióznějším úlohám.
"Hledám si dospělejší úlohy, ale stále se snažím zjistit, kdo vlastně jsem," vysvětluje Miley, která nedávno šokovala, když si dala pod levý prs vytetovat nápis: Dýchej!
Divokou teenagerku Miley úloha zpěvačky Hannah Montany v životě omezuje a nutí ji být jako dětský vzor, proto se rozhodla se seriálem skončit. Ale právě díky tomuto omezení si mladá herečka vydělala skoro 700 miliónů eur.
V zákulisí seriálu se však o konci Hannah Montany vyrojily spekulace, jestli nejde jen o dobře promyšlený marketingový tah.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama